Whatsapp

Gergi tavan uygulaması Akmetal Fabrikası

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbulda bulunan Akmetal Fabrikasının yaşam alanına mavi gökyüzü desenli gergi tavan uygulaması yapılmıştır. Yıldırım Dekor Gergi tavan sistemleri, büyük veya küçük herhangi bir ortamı iyileştirmek ve güzelleştirmek için gergi tavan kullanılabilir. İster evinizi yatağınızın üstesinden gelmek, ofis için en üst düzey profesyonel bir görünüm yaratmak veya çevrenizde benzersiz bir atmosfere ilham vermek istiyorsanız, Gergi Tavan çözümdür.

Bu yenilikçi teknolojinin bir parçasını evinizde veya işyerinizde geçirmenin heyecan verici kısmı, arkadaşlarınızın, misafirlerin veya iş ortaklarınızın orada olmayı asla unutmayacağıdır. Ürünümüz alçıpan veya damla karolar için bir ilave veya yedek olarak kullanılabilir. Yeni bir inşaat projesi için, sıkıcı ve emek yoğun bir alçıpan kurulum ihtiyacını ortadan kaldırır. İşlemi daha hızlı, daha kolay, daha temiz hale getirir ve sonuç, sevdiğinizden emin olduğunuz bir sonuçtur.
 
Yıldırım Dekor Gergi Tavan sistemleri, tam dürüstlük ve özveri ile çalışan yetenekli bir uzman ekibi topladı. Malzemelerin ölçümleri, muayenesi, muayenesi ve montajı, üstün montaj makineleri kullanılarak yapılmaktadır. Dahası, inanılmaz bir renk ve desen koleksiyonu sağlıyoruz. Odayı birinci sınıf tavan tasarımları ve dokuları ile değiştiriyoruz.
 
Tüm ev inşaatçıları, sahipleri, yatırımcılar, mimarlar ve şirketler için çeşitlendirilmiş güzel tavan ve duvar sanatı çözümlerine sahibiz. İç mekanların modernleştirilmesi ve büyüleyici duvar resimleriyle mekanın manzarasını yükseltiyoruz. Büyüleyici ışık fikstürleri ve tavan vantilatörleri ile donatılmış modern, çağdaş, klasik ve yaratıcı, gergin tuval tavan tasarımları, mekanınızı lüks hale getirecektir.

Gergi tavan uygulaması Akmetal Fabrikası Gergi tavan uygulaması Akmetal Fabrikası

Gergi Tavan Uygulamalarımız