Whatsapp

Modern UV Baskılı Gergi Tavan Modelleri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Modern UV baskılı gergi tavan modelleri, tek renkli gergi tavan, katmanlı gergi tavan, desenli gergi tavan, gergi tavan malzemesi, gergi tavan montajı, gergi tavan m2 fiyat maliyeti, gergi tavanda dair ne varsa Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyonda. Gergi tavan, germe tavan, stretch ceiling olarak bilinen bu tavan türü, pvc, polyester, kumaş türleriyle, mat gergi tavan, şeffaf gergi tavan, lake germe tavan, parlak gergi tavan dokularıyla sizlere sunulmaktadır. Gergi tavanlarını yüksek çözünürlük uv baskı teknoloji sayesinde renk kaybı olmadan baskılayıp hazırlıyoruz. Gergi tavanlar odalarınıza kattığı modern yapısının yanında, evleriniz ve işyerlerinizde ısı yalıtımını sağlar, iş yerlerinde eğlence merkezlerinde akustik etkisi vardır. su akıntılarına karşı dayanıklıdır. Diğer tavnlara göre döşemesi daha zahmetszdir. Aynı gün içerisinde hiç bir eşyanızı kaldırmaya gerek kalmadan montajı yapılıp bitirilebirlir. tezmizlenmesi kolaydır. 10 ile 15 yıl arasında garantilidir.

Sizde gergi tavanın sunmuş olduğu rahatlık ve şıklığı evlerinizde görmek istiyorsanız bir telefo kadar uzağınızdayız. bizi arayın ücrestsiz danışmalığımızdan faydalanın.

Modern UV Baskılı Gergi Tavan Modelleri Modern UV Baskılı Gergi Tavan Modelleri Modern UV Baskılı Gergi Tavan Modelleri Modern UV Baskılı Gergi Tavan Modelleri Modern UV Baskılı Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Uygulamalarımız