Whatsapp

Seyran Pasta Cafe Retaurant Gergi Tavan Montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Seyran Pasta Cafe Retaurant için hazırlamış olduğumuz gergi tavan modelimizin montajını başarıyla tamamladık.  Yıldırım Dekor yapı dekorasyon olarak siz değerli müşterilerimiz için profesyonel elemanlarımızla, kaliteli gergi tavan malzemeleri kullanarak, gergi tavan tasarımı, gergi tavan montajı ve gergi tavan bakımı işlerini büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. PVC gergi tavan, kumaş gergi tavan, barrisol tavan türlerini İstanbulun heryerine uygun m2 fiyatı ve yüksek baskı kalitesi ile sizlere sunmaktayız. 

Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyon bünyesinde mat gergi tavan, saten gergi tavan, parlak gergi tavan, lake gergi tavan transparan gergi tavan türleri ve diğer doku türlerinde gergi tavan modelleri hazırlanmaktadır. Tabi ki tasarım için gergi tavanın tek başına yeterli olmadığı alanlar için gergi tavan aydınlatma seçeneklerini kullanıyoruz. led aydınlatmalı gerg tavan, gizli ışıklı gergi tavan, ayarlanabilir seviyeli ışıklı gergi tavan modellerinin yanı sıra, eğlence merkezleri için kullanılan sıralı ışıklı gergi tavan modellerinide hazırlamaktayız. Aydınlatma sistemlerinin kullanımıyla oluşturulan 3d boyutlu gergi tavan modellerimizde mevcuttur. 

Isı ve ses yalıtımı aslında gergi tavan bünyesinde bulunmasına rağmen gerekli ortamlar için akustik gergi tavan ve ısı ses yalıtımı sağlayan gergi tavan modellerimizde mevcuttur. 

Sizde gergi tavan yaptırmaya karar verirseniz bir telefonkadar uzağınızdayız. Bizi arayın ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanın. 

Seyran Pasta Cafe Retaurant Gergi Tavan Montajı Seyran Pasta Cafe Retaurant Gergi Tavan Montajı Seyran Pasta Cafe Retaurant Gergi Tavan Montajı

Gergi Tavan Uygulamalarımız