1111
2015
çin malı gergi tavan, alman malı gergi tavan, gergi tavan yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz, gergi tavan modelleri,gergi tavan fiyatları

Gergi Tavanda çin ve alman menşeili ürünlerin fiyat yansıması

Son yılların en  popüler dekorasyon ürünlerinin başında gelen gergi tavan uygulaması, büyük rağbetle birlikte maalesef yan sanayii ürünlerini beraberinde getirmektedir. Gergi tavan yaptırırken, görüştünüz firmadan fiyat almadan önce, lütfen gergi tavan ürününün çin malı olup olmadığını kontrol ettiriniz.  En basit hali ile çin malı gergi tavan ürünleri, daha mat ve daha soluk baskı şeklinde durmaktadır. Bir diğer önemli nokta ise kötü koku yaymasıdır. Çin malı ürünlerde kansorejen etki olduğu bilimadamları tarafından tespit edilmiştir. Evlerinize, ofislerinize her türlü yaşam alanlarınıza gergi tavan yaptırayım derken çok ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaştırabilirsiniz. Düşünün Alman malı gergi tavan ürünleri 10€ ederken, çin malı gergi tavanlar 8$ gibi bir rakama mal olmaktadır.

Maalesef kullanıcılar,  yeterli teknik bilgiye sahip olmadıkları için ucuz olanı tercih etmektedirler. Bizimle çalışıp, çalışmamınız önemli değildir, ama lütfen sağlıklı bir nesil için çin malı ürünlerden uzak durunuz.  Yıldırım Dekor Gergi Tavan olarak sadece Alman menşeili gergi tavan ürünleri kullanmaktayız. Yıldırım Dekor gergi tavan olarak fiyat ne olursa olsun, çin malı gergi tavan ürünlerinden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.