2103
2018
gergi tavan, tasarım, çok seviyeli, sanat, eğri dikiş, aydınlatma, delikli gergi tavan

Gergi Tavanlar İçin Tasarım Fikirleri

Gergi tavan modellerinde elbetteki bir çok tasrım modelleri mevcuttu ancak Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyonda bu tasarımlar sizin hayellerinizle süslenir.

Çok Seviyeli Gergi Tavan 

Çok seviyeli gergi tavanlar, en ilginç tasarım projelerini gerçekleştirmeye yardımcı olur. Bu gergi tavanlar yüksekliği ve çeşitli aydınlatma elemanları farklılıkları ile çok karmaşık bir konfigürasyon tasarlamanıza izin verir. Ayrıca, çok katlı gergi tavanlar tesislerin imarlanması için mükemmeldir.

Sanat Baskı Gergi Tavan

Gergi tavanların bu tasarımında seçtiğiniz görüntü, bir endüstriyel çizici tarafından tavana uygulanır. Mevcut genişlik 3 metredir. Baskıda kullanılan UV mürekkep, çevre güvenlik standartlarına uygundur. Neme karşı dayanıklıdırlar ve güneşte yanmazlar, bu nedenle desenin netliği ve renklerin doygunluğu uzun süre devam eder.

Eğri Dikiş Gergi Tavan

Gergi tavanda bu tasarım tuvallerin eğrisel lehimleme yöntemi ile elde edilmiştir. Farklı renk ve dokuların tek bir düzlemde birleştirilmesi, ilginç tasarım fikirlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Çok seviyeli çözümlere benzer şekilde, eğrisel dikiş, tavanın yüksekliğinde minimum bir azalma ile olumlu bir şekilde farklılık göstererek, alanın bir kısmını görsel olarak işaretlemeye yardımcı olur.

Gergi Tavanda 3d-Tasarım

PVC kanvasın esnekliği, geleneksel bir tavanın iki boyutunun ötesine geçmenize ve üç boyutlu uzayda bir tasarım oluşturmanıza olanak tanır. Yaratıcılık, malzemenin yeteneklerinden ziyade tasarımcının ve iç mekanın hayal gücüyle sınırlıdır. 3D Gergi tavanlar etkileyici ve çarpıcı bir iç mekan yaratmak için ideal bir araçtır.

Gergi Tavanda Aydınlatma Çözümleri

Parlak, yarı saydam ve şeffaf tuvaller, gergi tavanda bir dizi ilginç ve özgün aydınlatma çözümleri sunar: oda, ışık panelleri yardımıyla odanın çevresi, açık kristaller veya tavanın tüm yüzeyi boyunca bir arka ışıklandırma ile aydınlatılabilir. Gergi tavanda en popüler seçenekler aydınlatma çözümlerinde mevcuttur.

Delikli Gergi Tavanlar

Ana tabakadan, genellikle renkli ve temel şekiller ve boyutlardaki deliklere sahip temel kanvastan iki seviyeli bir yapıyı temsil eder. İki seviyenin varlığı nedeniyle, delikli tavanlar, odadaki hacim ve derinliği değiştirerek ilginç görsel efektler yaratma fırsatı sunar. Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyon tüm tasarım ve gergi tavan modelleriyle hizmetinizdedir. Hayallerinizi sınırlamayın.