2805
2022
istanbul, gergi tavan ustaları, gergi tavan ustası, yıldırım dekor

İstanbulun en iyi gergi tavan ustaları - Yıldırım Dekor

İstanbul'un en iyi gergi tavan ustaları Yıldırım Dekor bünyesinde bulunmaktadır. Gergi tavan ustalarımız yılların tecrübesi ve pratik hızlı ustalardır.  Gergi tavandaki ana kısım, bir naylon levha veya membran ve çevre yolu olarak bilinen hafif bir PVC'dir. Yerleştirilirken, membran, çevredeki çatlağa güvenli bir şekilde bağlanmadan önce, gerdirmek için genellikle düşük bir dereceye kadar ısıtılır. Tüm bu süreç oldukça kısadır. Ayrıca diğer tavan tipleriyle karşılaştırıldığında, sonuç genellikle düz ve estetik olarak hoştur. tavanın az bakım gerektiren bir yüzeyidir. Yakın geçmişte, gergi tavanlar konut, perakende ve ticari inşaat ve binalar için mükemmel bir seçim olmuştur. Bunun nedeni, bu tür bir tavanın taşıdığı birçok avantaja rağmen, bir gergi tavanın montajının nispeten hızlı olmasıdır.

En iyi gergi tavan ustaları

Gergi kumaş tavanların montajı kolay olduğunda, harika sonuçlar alacaksanız, en iyisi uzmanlara bırakılmıştır. Gergi tavan montajı konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak iyi bir iş çıkaracağımıza güvenebilirsiniz. Hizmetlerimiz uygun fiyatlı olduğu için gergi tavan maliyeti hakkında endişelenmenize bile gerek yok.

Bir duvarı yeniden tasarlamayı veya ticari bir kuruluş için yeni bir asma tavan kurmayı planlıyorsanız, bu işi yapabilecek profesyonellerimiz var. Ünlü inşaatçı ile ortaklık kurduk ve tüm proje boyutlarını halledebiliriz. Bugün 0538 505 21 19 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakalarındaki  farklı bölgelere hizmet veriyoruz.

Yıldırım Dekor Gergi Tavan Ustalarımız

Baştan sona, kapsamlı bir gergi tavan tasarımı ve montaj hizmetleri sunuyoruz. İster bir otel işletmesi için ısmarlama bir gergi tavana ihtiyacınız olsun, ister sakininiz için bir şeye ihtiyacınız olsun, harika bir iş çıkarması için profesyonellerimize güvenebilirsiniz. Bugün bizimle iletişime geçin ve gergi tavanınızı dönüştürmek için ilk adımınızı atmış olacaksınız.