1706
2015
3D TEZHAG ARASI , TEZGAH ARASI 3D MANZARA,    TEZGAH PANELLERİ , TEZGAH ARASI CAM UYGULAMA, 3D MUTFAK, MUTFAK TEZGAH ARASI

3D Tezgah arası ön hazırlık

Uygulanacak yüzeyin tozdan, kirden, yağdan,arındırılmış ,yüzeyin düzgün olması gerekir. Kırmadan dökmeden temiz montaj kolaylığı ile çok kısa sürede montaj yapılabilmektedir.

TEKNİK DETAYLAR
Tamperli cam üzerine yapılan özel UV baskı yapıldıktan sonra arka ve ön yüzeyine koruyucu solüsyon uygulanır yapılan bu uygulama 3D görselin daha uzun yıllar canlı kalmasına sağlar.

TEMPERLİ CAM

Artık bayanlar mutfaktan çıkmak istemeyecek Artık mutfaklar sıkıcı olmaktan çıkıyor Denizi, ormanı, doğayı, gökyüzünü, bütün doğa harikalarının güzelliklerini, mutfaklarınıza taşıyoruz tek sınır hayal gücünüz.

Temperleme işlemi yatay hat üzerinde camın dış yüzeylerine basınç gerilimi, cam ortasına ise dolaylı bir çekme gerilimi kazandırmak için ısıtma ve soğutma aşamalarını içerir. Tam temperli cam işlemsiz cama göre yaklaşık 5 kat dayanıklı olup; kırıldığı zaman zar büyüklüğünde parçalarak yaralanma riskini azalttığından güvenlik camı olarak kullanıma uygundur 3d tezgah arası 6mm 2400*5000 tampeli cam üzerine yapılan UV baskı yöntemi ile kırılma riksini minumum seviyededir

KALiTE
Temperli camlar, TS EN 12150 Cam- Yapılarda Kullanılan- Termal Olarak Temperlenmiş Soda Kireç Silikat Emniyet Camı" standardına uygun olarak üretilir.