Bir apartmanda veya evde benzersiz bir iç mekan oluşturmanın birçok yolu vardır. Son zamanların, en büyük trendlerinden biri baklava dilimli ayna duvar dekorasyonları. Baklava aynalar çok şık ve dikkat çekicidir. Baklava dilimli ayna cnc tezgahları ile işlenerek meydana getirilir. Baklava Dilim Aynaları dekorasyonunda kullanmak, odanın iç kısmını vurgulamayı ya da tasarımın kusurlarını düzeltmeyi mümkün kılar.

Baklava dilim ayna ve diğer ayna mozaiklikleri, boyut ve şekil bakımından farklılık gösteren birçok işleme sahiptir. Kenarların ve modelin düzgün işlenmesi görünümü kusursuz kılacaktır. Dekoratif ayna duvarların geometrik parametrelerini kullanarak neler yaratacağını hayal edin.

Baklava dilim aynaların kalınlığı ve renkleri farklıdır. Oturma odasında, salon, yatak odası, bina girişleri, şirket girişleri, lobi, bekleme salonları eğlence merkezleri gibi alanlar için kullanılan baklava dilim ayna dekorasyonun vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Kullanılan alana genişlik ve ferahlık katan baklava dilim aynalar sağlıklı ve hijyenik bir yapıya sahiptir.

Yıldırım Dekor yapı dekorasyon olarak iç mimari alanında yılların deneyimi, uzman ekibi ve yaygın hizmet ağı ile hizmetinizdeyiz.

Baklava Dilimli Ayna Baklava Dilimli Ayna Baklava Dilimli Ayna Baklava Dilimli Ayna Baklava Dilimli Ayna Baklava Dilimli Ayna Baklava Dilimli Ayna