Gergi tavan firması olarak tavan tasarımı ve mimarisindeki en son trendleri takip etmeyi seviyoruz. Müşteri olarak sizin de aynı şeyi yapmak isteyebileceğiniz için teşekkür ederiz. İşte İstanbulda yaşayanlar ve işletmeler için son bir veya iki yılda teslim ettiğimiz hazır gergi tavan sayısı oldukça fazla. Kurulumu kolay ve portatif hazır gergi tavanları tanıyalım.

Hazır Gergi Tavan Nedir?

Hazır gergi tavan, evlerde, işyerlerinde, alışveriş merkezlerinde kullanılabilecek en uygun ve pratik gergi tavan modelidir. Gergi tavan yaptırmak için Alçıpan ile havuz yapılıp, alçı boya toz vs olmaktadır. Hazır Gergi tavanda ise özel hazırlamış olduğumuz profil sistemine kendi atölyemizde Gergi tavanı monte ederek led aydınlatma sistemi ile hazır olarak yapıp, direk salona, oturma odasına, mutfakta kullanabilirsiniz. Hazır Gergi tavan sayesinde Alçıpan boya toz vs kurtulmuş olursunuz.

Hazır Gergi Tavanın Avantajları

Birçok farklı kategoride hizmet veren işyerleri ve farklı dekorasyona sahip ev alanları bu yöntemi tercih edebilir. Özellikle hazır tavan uygulamaları olan işyerleri için süreç daha hızlı ve ekonomik olacağından her anlamda kar kaçınılmaz olacaktır. Elbette bu noktada doğru seçimler yapmak başvuru sürecini daha konforlu hale getirecektir. Ekibimiz bu noktada doğru seçimleri yapabilmeniz için size kapsamlı bir destek süreci sunuyor.

Hazır Gergi Tavanlar Nerelerde Kullanılır?

Uygulama yelpazesi pratikte sınırsızdır: apartman ve evlerden ofislere, otellere, havuzlara, restoranlara, butiklere ve konser salonlarına kadar. En geniş renk ve kaplama yelpazesi (ayna, mat, metalik, saten ve yarı saydam), inşaat ve tadilat için muazzam bir fırsat sağlar. Tavan, evlerimizde ve ticari tesislerimizde yakın zamana kadar el değmemiş benzersiz bir yerdir. mimarlar. Beyaz veya renkli, düz veya kıvrımlı, bunların hepsi gergi tavanın özellikleridir. Yine de zamanını bekliyordu ve şimdi sahibinin bireyselliğini ifade etmeye hazır. Şu anda dünyanın en moda iç mekan çözümleri gergi tavan sistemi kullanılarak elde edilmiştir.
 

Hazır gergi tavan, avize gergi, avize gergi tavan, gergi avize, istanbul avize tavan, istanbul avize gergi tavan, istanbul avize gergi olarakta ifade edilmektedir.

 

Hayalinizdeki gergi tavanı oluşturmaya hazır olduğunuzda lütfen iletişime geçin.

Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan Hazır Gergi Tavan