Whatsapp

Küçükçekmece gergi tavan müftülük binası calışması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Küçükçekmece müftülük binası gergi tavan montajı yapılmıştır. İki temel bileşenden oluşan gergi tavan sistemleri - özel bir palet sistemi içine giren ve sabitlenen bir çevre yolu ve hafif kumaş membran. Tavanlara ek olarak, sistem duvar kaplamaları, ışık difüzörleri, yüzer paneller, sergiler ve yaratıcı şekiller için kullanılabilir. Bu tip bir sistem, her türlü ışık fikstürünün, ızgaraların ve sabitleme noktalarının, tescilli bir arka plan desteğinin kullanılmasıyla birleştirilmesine izin verir.

Gergi tavanlar, geleneksel çatı kaplama teknikleriyle uygulanması çok daha zor olan çeşitli avantajlara sahiptir:
 
Çatlaksız son derece pürüzsüz yüzeyler, yüzeyin sıvalı, macun veya tavanı kaplaması gerekmez - tavan zarı herşeyi gizler. Çeşitli renk seçenekleri, dokular, mat veya parlak yüzeyler - çok çeşitli tonları ve görüntüleri vardır. İstediğiniz görüntüleri zar üzerinde yazdırabilirsiniz.
Pratik olarak her türlü dekor.
 
Su direnci. 
Membran nem ve buhardan korkmadığı için yüzey yıkanabilir ve dezenfekte edilebilir. Üst katlarda su basması durumunda, bu tavan suya karşı ek koruma sağlar. İyi donanımlı tavanlar metrekare başına 100 litrelik bir basınca dayanabilir - böylece sadece bir sürprizden kaçınmakla kalmaz, aynı zamanda suyun dışarı atılmasına yönelik çözümler hakkında düşünmek için de zamanınız olur.
Işıklı tavanlar kurma veya başka ilginç aydınlatma çözümleri kullanma imkanı vardır.

Küçükçekmece gergi tavan müftülük binası calışması Küçükçekmece gergi tavan müftülük binası calışması Küçükçekmece gergi tavan müftülük binası calışması Küçükçekmece gergi tavan müftülük binası calışması

Gergi Tavan Uygulamalarımız