Whatsapp

Eyüp Müftülüğü Gergi Tavan Modelleri ve Montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Eyüp Müftülüğü için hazırlamış olduğumuz gergi tavan modellerimizin montajını kusursuz bir şekilde gerçekleştirdik. Firmamız bünyesinde sayısız gerçekleştirdiğimiz projelerimizle pvc gergi tavan kumaş gergi tavan türleri ile barisol tavan, gergi tavan, gerilmeli tavan dediğimiz tavan dekorasyonlerı yapmaktayız. Mat gergi tavan, parlak gergi tavan, şeffaf gergi tavan, saten gergi tavan ve lake gergi tavan dokuları ile tek seviyeli gergi tavan, iki katmanlı gergi tavan, akustik gergi tavan, led aydınlatmalı gergi tavan modelleri üretmekteyiz.

Eyüp Müftülüğü Gergi Tavan Modeli 

Eyüp Müftülüğü için yapmış olduğumuz gergi tavan modelimiz için PVC gergi tavan kullandık. PVC gergi tavan uzun ömürlüdür ve halka açık yerler için dayanıklıdır. Onlarca yıl hiç bir bakım gerektirmeden yeniliğini koruyabilir. PVC'den üretilen gerilmeli tavanların özelliklerinden biri, tuvali antistatik çözümler içinde kullanılmasıdır. Bu sayede, toz tavana pratik olarak oturmaz, dolayısıyla bakım gerektirmez. Yılda bir kez, bahar temizliği sırasında, deterjanlar kullanmadan tavanı nemli bir bezle silebilirsiniz. Hala bazı özel çözümlerle yıkamak istiyorsanız pencereleri ve aynaları temizlemek için kullanılan herhangi bir sıvı kullanılabilir.

Gergi tavanların bir diğer özelliği de ekolar gibi akustik etkileri ortadan kaldırması ve iyi bir ses yalıtımı sağlamasıdır. Duvarın arkasında ne olduğu sizi çok fazla ilgilendirmez komşulardan ve dışarıdan gelecek sesleri büyük ölçüde engeller. Bu nedenle, eğer özel bir evde yaşamıyorsanız, gergi tavan, barisol tavan yapısını monte etmeden önce ses geçirmez malzemelerin döşenmesi düşünülmelidir.

Eyüp Müftülüğü Gergi Tavan Modelleri ve Montajı Eyüp Müftülüğü Gergi Tavan Modelleri ve Montajı

Gergi Tavan Uygulamalarımız