Whatsapp

Manzaralı Gergi Duvar, Manzaralı resimli led duvar, manzaralı duvar dekoru

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Doğa, Şelale manzaralı gergi duvar  çalışması, uygulama yapılan odada bir duvarın tamamını kapyalacak şekilde yapılmıştır. Mekana kattığı zenginlik, ayrı bir dekoratif hava sunmuştur. Uygulamada çok yüksek baskı kalitesi bizzat firmamızın kendi bünyesinde bulunan UV baskı cihazından baskınalarak hazırlanmıştır.

Yaşam alanlarınızın dekoratif anlamda farklı ve daha zengin gözükmesi için sizlerde gergi duvar uygulaması yaptırabilirsiniz.Duvarlara uygulanan dekor çalışmaları içerisinde gergi duvar uygulamaları koay kurulumu ve portatif olması diğer dekoratif ürünlerinden onu ayırmaktadır.Gergi Duvarda sınırsız seçenek. Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyon arşivleri, görmeniz gereken binlerce gergi tavan görseli ile doludur. http://www.gergintavan.com   adresinden, teknolojinin gelişmesiyle birlikte gergi tavan sistemleri de gelişti ve artık günümüzdeki halini aldı. PVC membranlarla birlikte hijyenik, steril, yalıtımı sağlayan ve dekoratif ürünler yaşam alanlarını süsledi.

 

Manzaralı Gergi Duvar, Manzaralı resimli led duvar, manzaralı duvar dekoru Manzaralı Gergi Duvar, Manzaralı resimli led duvar, manzaralı duvar dekoru Manzaralı Gergi Duvar, Manzaralı resimli led duvar, manzaralı duvar dekoru

Gergi Tavan Uygulamalarımız